| alinuta16 a întrebat:

Vreau s-imi decorez camera in culori negu si mov. Am vazut un model cu un negru pus pe un contur de flori albe deci practic erea combinat si dacama puteti ajuta sa-mi dati niste ideibig grin fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Negru in camera? e prea matur. dupa parerea mea...ai putea incerca mov peretii si tavanul alb, iar pe pe care perete vrei tu sa desenezi niste fluturi mari.eu asa asi spune si sa pui niste stele din alea care lumineaza noaptea

4 răspunsuri:
| misslovekiss a răspuns:

Am eu o idee. Poti pe fiecare perete al camerei sa pui si mov si negru.Adica :aproximexi cam care e jumatatea lui in pozitie oblica, trasezi o linie alba dintr-un colt in altul, apoi pe o parte vopesti negru si pe cealalta mov, sau un perete mov, unul negru, unul mov si unul negru cred ca o sa iti placa

| KatherineSparks a răspuns:

Nu stiu.
Eu mi-am pus prin camera mai multe: steagul Americii, postere, mi s-au stricat o pereche de ochelari wayfarer si le-am vopsit lentilele si i-am pus pe perete.
Nu stiu

| foxi a răspuns:

Cred ca ai luat-o razna! Te dor. dintii de culorile astea!

| arysa a răspuns:

Eu am camera vopsita 2 pereti galben, 2 pereti mov si tavanul galben si arata foarte bine(e luminoasa, etc).