| Anndi98 a întrebat:

Vreau sa imi pictez peretii din camera dar nu stiu ce model. Puteti sa ma ajutati? big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza-l pe Guta!

| Anndi98 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine pe Billie Armstrong de la Green Day. happy

| YONTU a răspuns:

Pai aici e decizia ta! Ar fi mai bine sa-ti pui culoarea in functie de punctele cardinale!

| Marius_5815 a răspuns:

Tom and Jerry

| MaddyBwaa a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine sa il pictezi in stilul tau.De ce sa faci cum zic alti?
Picteaza grafitti, deseneaza cea ce iti place, scrie, fa floi, fa un peisaj etc...
Fa ce iti place tiebig grin
P.S.astept fundita daca crezi ca merit

| SleeD a răspuns:

De exemplu daca iti place muzica rock poti desena pe pereti logo-urile de la formatiile tale preferate sau daca iti plac masiniile poti desena cateva masini happy