| AnaDang a întrebat:

Bună ziua!
Șie cineva un preț aproximativ pentru demolarea unei vile cu un etaj? Pe site-uri nu sunt afișate niște prețuri orientative și de aceea am întrebat aici... poate are cineva o idee.
P.S. și dacă în preț intră și strângerea molozului sau daca există și astfel de servicii.
Vă mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pretul depinde de constructie.
Strangerea si transportul molozului o poate face chiar firma de constructii, care face demolarea (solutia ceea mai buna).
Pentru demolare este nevoie de autorizatie!

| gabicoo a răspuns:

Cunosc eu un pilot de MIG. O face gratis. Îi zic eu că vila este in Ucraina îi dau coordonatele GPS și se rezolvă.