| NecaPereca a întrebat:

Bună ziua... soțul meu și cu mine dorim să construim o bucătărie de vară în curtea noastră, aceasta este o inspirație pe care am găsit-o și care se potrivește curții noastre: https://www.daibau.rs/......inja/12013

Ne interesează experiențele și sfaturile. Este bine să începeți o astfel de lucrare de construcție în această perioadă a anului? La ce ar trebui să fim atenți în timpul lucrărilor? Ce materiale ar trebui să folosim? Orice ajutor și sfat este binevenit. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Arată spendid dar după cum văd, funcție de materiale, vă duce undeva cu totul, lejer peste 15.000 euro!