| Alexaa6199492 a întrebat:

Bunaaa! La cati ani si cum se poate ajunde sa fi dansatoare(ca Cristina Pucean)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar, cine-i Cristina Pucean?
Daca vrei sa inveti sa dansezi, vorbeste cu parintii tai sa caute un centru si sa te duca sa inveti!

Răspuns utilizator avertizat
| BuLaNNNeL a răspuns:

Incepi de jos (daca stii ce zic, de pe la șliț mai exact). Ce face aia nu e dans, e dat din gaoz pentru toți țiganeii analfabeti da' care produce femeia pa anglealaughing. Proaste modele va alegeți, tiganizarea in Romania deja atinge cote alarmante. Trist.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia nu se numeste dansatoare... se numeste c.ur.va care isi prezinta marfa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

*s-a fiii
Te bagi in seama ca disperata pe langa un manelist, poate-poate se culca cu tine, si te lasa sa dansezi pe langa el, la petreceri din alea sukare. Daca zic maimutoii cu dedicatii ca le ai, aia e.
Daca manelistii s-au emancipat in prezent, si merg la scoli de muzica, dansatoarele inca sunt simple bâțâitoare abordabile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incepe cu limba romana! "Ca Cristina Pucean" este cacofonie. Pentru ca in limba romana se scrie numele intai, puteai sa eviti scriind "ca Pucean Cristina". Si, vorba unuia, aia-i tiganeala nu dans.
Si, o rugaminte! Spune-i aluia crae-si zice " NoTurbinaNoGood" ca daca tot te corecteaza macar s-o faca dupa carte, adica "sa fii". Nici "sa fi", nici "sa fiii".