| Frau a întrebat:

Cand pornesc masina de spalat [Indesit] se aprind toate led-urile, porneste si incepe doar sa evacueze apa si nu se mai opreste. Ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ai cartea masinii vezi ca undeva scrie cumsai faci test si sa iti zica ce problema are.O sa iti spuna sa apesi penu stiu butoane si dupa o sa iti apara pe display un cod, dupa care tot in carte o sa scrie acel cod si despre ce este vorba.Deci poti afla singur fara sa mai intrebi pe nimeni. Dupa care stii ce va trebui sa faci.Sar putea ca computerul sa fie de vina.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Are probleme la programator, sarind direct la ultima operatie. Daca e in garantie ia legatura cu vanzatorul, daca nu cauta un meserias.

| Eduardi a răspuns:

Du-l la un expert

| damianadrian a răspuns:

Nu sunt sigur, dar se poate ca o siguranta sa se fi desfacut de acolo sau are probleme la programator... Mai bine ai vorbi cu un specialist.