| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa-mi instalez un leagan in curte si cum sa procedez?

7 răspunsuri:
| mami a răspuns:

in localitatea GROSENI jud arad este o familie care confectzioneaza asemenea leagane la pret rezonabil nu ca cele din comertz si sunt din lemn rotund facute
si noi am cumparat unul cu banca pentru 4 persoane si alaturi cu leagan pentru copil pretul se stabileste acolo depinde de model

daniela
| daniela a răspuns:

Daca vrei un balansoar se poate cumpara de la Practiker sau Bricostore sau Hombah si variaza intre 3-8oo lei, un leaga pe care sa-l atarni de creanga unui copac ti-l poti face singura di sfoara si o bucata de lemn, iar din plastic (astea sunt pentru copii sau persoane mai slabute) se gasesc la magazinele cu articole pentru copii si cu tot cu cadru ajunge pe la 300 lei

| mioara a răspuns:

Informeazate pe www.practiker.ro

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Te duci pe Google si bagi ''''Design Garden''' si ai acolo toate utilitatile pentru curte si gradina.

| silvio a răspuns:

Intra pe www.balansoare.webs.com si dai de mine. daca vrei unul din lemn, orice model, aici gasesti. fac la comanda orice pentru gradina.

| alexa a răspuns:

Prinde ofertele praktiker...aqlo gaseti o groaza de informatii, si tot felul de leagane...
eu chiar mi-am luat unul saptamana trecuta si am dat pe el 3 milbig grin, doar k l.am instalat singura ...erau desene si m.au ajutat:
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoti din pamant leaganul de la locul tau de joaca si il pui la tine