| PlayFreestyleFun a întrebat:

Ce bormasina imi recomandati? Mentionez ca vreau s-o folosesc pentru uz casnic, sa dau vreo gaura in perete, in lemn poate din cand in candsi in fier daca este nevoie. Deci nu o s-o forjez prea tare, dar totusi vreau o bormasina buna, de calitate ca gaura aia pe care o dau s-o dau cu placere si sa ma tina. Si la pret as vrea sa fie sub 250 lei.

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Intra la EMAG, la categoria casa și gradina, dai la scule electrice....eu mi-am luat un boschet profesional gsb 13 re la 318 lei și sunt tare mulțumit.O zi buna

| Sarcopt a răspuns:

Bosch

| fna a răspuns:

Cele de la Stern Austria, eu am una cam de 2-3ani si eu tot asa o folosesc si a tinut!

| relian a răspuns (pentru fna):

Sint in RO Dewalt? M-ar interesa un model anume si cam cit ar costa daca cumva stii.Uit modelul DCF886D2 sau DCF880HL2.Sau unde as putea sa caut sa vad ceva preturi, dar noi.Ce am arata eu sint cu baterie si sint impact.