| anonim_4396 a întrebat:

Ce flori va plac si de ce

14 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Calelehappy

| remus a răspuns:

Gladiolele, ghioceii, mana Maici Domnului, in general toate florile sunt sensibile si frumoase la fel ca femeile!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Trandafirii -
Sa nu uitam nicicand sa iubim trandafirii,
Ei sunt pe-acest pamant un simbol al iubirii!
Nu- nu este-adevarat, ca sunt flori trecatoare,
Surasul lor ciudat niciodata nu moare!

| mircea a răspuns:

Freziile pentru ca sunt delicate si au un parfum aparte, narcisele pentru ca sunt zvelte, lacramioarele pentru ca sunt pur si simplu.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi plac toate florile... Fiecare are ceva special, ceva frumos. Am totusi o atractie deosebita pentru trandafirii albi.

| Gexu a răspuns:

Trandafirii galbeni :X:X sunt pentru gelosi:d dar ii ador.trandafirii se cunosc dupa parfum si culoare dar pe tine te cunosc dupa chipul tau mumoswinking

| AvalohAlyn a răspuns:

Crizantemele, parca au ceva special, pur si simplu ma atrag.

| bluerose a răspuns:

Freziile... sunt superbe.

| ing. a răspuns:

Buna. Mie imi plac trandafirii. Pur si simplu, parfumul lor ma duce la visare.De asemenea ador si iasomiile, tot datorita parfumului lorlove struck. Oricum, toate florile au ceva special.love struck
Pa`pa.

| ALY_2447 a răspuns:

Nu vreau sa fiu plikty dar pe mine trandafirii albi ma emotioneaza cu adevarat imi dau o sunzatie de puritate si inocenta unicul lucru in aceasta lune care mai este pura si in plus orhideele sunt foarte frumoase ca imagine dar pentru mine pe primul loc raman tot trandafirii albi

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Orhideele, lacramioarele, lalelele salbatice. Si floare de cactus. Pentru perfectiunea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce te incanta pe tine... ce flori imi plac mie?

| Ruxyana a răspuns:

Trandafiti rosi, albastri, albi :X si cei negrii:X:X:X
hee hee.pentru ca trandafirul simbolizeaza iubirea si dragostea adevarata.hee hee...au un parfum care te duc in al 9-lea cerhee hee:X:X

| simovacariu a răspuns:

Orhideele sunt mai speciale.Imi plac mult.Cand le privesc parca imi spun:O sa fie bine!