| CatalinZamfir a întrebat:

Ce mancaruri va place

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Buna!

Imi plac multe! Pizza, Hamburger,Piure,Cartofi Prajiti si natur, Rosii, Prajituri:X, Salata de rosii cu castraveti si cu ceapa, Salata de varza cu morcov, Supa de pui, Galusti, Perisoare,
Pernute viva:X, Napolitane, Chipsuri etc.
Oricum oricat as manca tot slaba ramanlaughingrolling on the floor.

Si app trebuia sa scrii,, Ce mancaruri va plac''?

Papawave

20 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Ce sti sa vb romaneste laughing

| aia a răspuns:

Se zice va plac:p

| mgtow a răspuns:

Cea din Romania. Inafara de piftie si carne de pui in ciorba.

| CuteGirl_6250 a răspuns:

Nu pot observa greseala pe care ai facut-o cand ai scris:Avea mai multe variante:
1)Ce manacruri va plac(nu va place, cum ai scris tu)
2)sau:Ce mancare va place.

| yodeni a răspuns:

Cartofi prajiti; gratare; salate; supebig grin

| Parisblue a răspuns:

Ne place toate!

| danypoli95 a răspuns:

Pizza

| Anita20Peace a răspuns:

Vrei sa spui "Ce mancaruri va plac".nu va "place". Romana asta.off-off.grea mai estestraight face...

| AnaAnutza_1281 a răspuns:

Imi plac clatitele si mancarurole traditionale zonei mele

| DudaYeah a răspuns:

Mie "imi place" uramtoarele mancaruri : pizza, spaghete, cartofi prajiti, burger ( big grin ), ciocolata, chec...cam atat

| PikaRawrr a răspuns:

Mie ''imi place'' urmatoarele: cartile de gramatica si romana.

| puf_7199 a răspuns:

Sarmale spaghete si pizza

| carpediem a răspuns:

Picante. Mult ardei iute, foarte iute. Si natural, fara vegeta etc. Fara mezeluri. Nu mai zic si eu de "va place".

| MeGustaaa a răspuns:

Mi plasi cartea de romana

| Miyukii a răspuns:

Gramatica asta...
Apropo, imi place pizzabig grin

| stres a răspuns:

Pizza tongue, tocanita si fa meditatii la romanawinking

| Piku a răspuns:

Pizza mi-am mi-ambig grin funda?

| anastasia16 a răspuns:

Mie "imi place" pizza si de asemenea gramatica.Invat-o si tu!

| anna_1609 a răspuns:

Paiii...pizza,shaorma,spaghete etc

| Fantoma_1807 a răspuns:

Alo cei care da-ţi lecţii de gramatică, corectaţi-vă voi şi apoi mai vedeţi.pa