| 211wasgnij a întrebat:

Ce obiect din casa fiecaruia dintre noi poarte sau are cei mai multi microbi?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Fundulhee hee

Vezi, sa fie universal- valabil pentru toti! Ca de imi spui buretele pentru spalat vase, ma supar! Eu il schimb destul de des!

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! bucatarie, baie, bani, ziare(reviste), intrerupatoarethinking

| 211wasgnij explică (pentru caramela):

Te invarti pe langa raspunsul corect.

| caramela a răspuns (pentru 211wasgnij):

Serios?

| 211wasgnij explică (pentru caramela):

Iti dau un pont, apartine bucatariei.

| 211wasgnij explică (pentru мιнαɛℓα36):

Avem un raspuns corect, s-a realizat bingo!

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru 211wasgnij):

Pai, este fundul sau buretele?

| caramela a răspuns (pentru 211wasgnij):

Tocatorul?

| 211wasgnij explică (pentru мιнαɛℓα36):

Tu care crezi ca e raspunsul? Sa-ti explic un lucru: am invatat cei mai multi microbi ii are omul in gura si cei mai putin in organul excretor.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru 211wasgnij):

Fundulhee hee

Vezi, sa fie universal- valabil pentru toti! Ca de imi spui buretele pentru spalat vase, ma supar! Eu il schimb destul de des!

caramela
| caramela a răspuns:

Cred ca peste tot sunt microbi, dar cei mai expusi sunt banii, ziarele...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tastatura

| 211wasgnij explică (pentru мιнαɛℓα36):

Se aplica si celor care nu detin desktop sau notebook.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru 211wasgnij):

Clanta usii sau toate manerele din casahee hee
Cosul de gunoi, suportul pentru hartie igienica sau suportul pentru sapun ( desi aberant).

| caractere a răspuns:

Orice are butoane: telecomanda, tastatura, interfon, telefon. Si bocancii meihee hee

| 211wasgnij explică (pentru zdrangoi):

Multumesc pentru site dar eu altceva am auzit tot pe protv dar la stiri de niste specialisti americani si nu de la oana cuzino. Am renuntat de mult sa mai urmaresc ceva de pe acel post de televiziune.

| cherrybomb a răspuns:

Tastatura- s-a demonstrat ca are mai multi microbi decat capacul de la WC

| 211wasgnij explică:

Nu am idei fixe ci raspunsul este unul singur. Daca te deranjeaza intrebarile mele te-as ruga sa le ignori pe viitor ca vreau sa te stiu sanatos pentru o buna bucata de vreme. De ce nu ii pui mamei tale intrebarea si poate iti va da raspunsul corect?

| Piㄨㄨy a răspuns:

Toaletabig grin

| 211wasgnij explică (pentru Piㄨㄨy):

Exista un obiect cu mai multi microbi pe cm2 si de cateva ori mai mic decat vasul de toaleta. Il folosim destul des, are pret derizoriu si cateodata doar lenea sau comoditatea excesiva ne face sa nu-l schimbam cu altu' nou.

| speranza a răspuns:

Este destul de simplu.La baie, de exemplu, robinetele contin cei mai multi microbi.Clanta usii, buretele de vase, care trebuie schimbat in fiecare saptamana.Acum s-a descoperit mai nou ca locul cel mai plin de microbi din bucatarie este compartimentul din frigider,unde tii fructele, legumele, iar din cauza aceasta trebuie spalat foarte des.