| smileforme a întrebat:

Ce provocare nu ai accepta niciodata? happy :d

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Sa fac ceva ce m'ar rani atat sufleteste cat si fizichappy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa bat un animal(sau chiar sa omor, de exemplu o furnica)!
nu as face asa ceva niciodata!

pa-pa

| Ecou a răspuns:

Acea de ati raspunde la intrebare laughing!

| Gentiana a răspuns:

Sa fac un lucru rau, grav(cum ar fi sa omor pe cineva pentru bani, sau ceva). Si alte chestii mai minore.

| robby212 a răspuns:

Sa omor ceva\cineva nu as faceo nici pentru 1, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000, 000 de dolari sau euro!

| RMihai a răspuns:

Sa omor ceva, sa mananc sau sa beau ceea ce nu-mi place, sa ma sarut cu cineva cu care eu nu am nimic in comun daca referi la acel joc stupid care nu l-am mai jucat de la 14 ani

Răspuns utilizator avertizat