| dantza a întrebat:

Ce sa-i scriu in felicitare mamei daca peste o zi e ziua ei ajutor numi vine nimic in cap?

3 răspunsuri:
| smaranta a răspuns:

Scrie-i exact ceea ce simti, cred ca mama ta merita macar atat din partea ta, sau e prea mare efort intelectual?!

| Maryan14 a răspuns:

Draga mama de cand te-am vazut am stiut ca sunt un copil foarte norocos nu stiu ce mas face fara tine, Tu esti un inger si sper ca nu vei placa de langa mine

| bembema a răspuns:

Prima data cand am deschis ochii, te-am vazut pe tine MAMA. Acum ca m-ai crescut sunt fericita ca mi-ai dat viata si vreau sa iti multumesc! Te iubesc si iti urez un sincer LA MULTI ANI, MAMA!