| ErrChan a întrebat:

Ce sa imi cumpar un caine labrador sau un caine lup?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Pentru imagine este ok lupul ...doar ca nu se compara cu labrador-ul.
Labrador-ul este un caine prietenos, tandru si plin de viata, este extrem de aperciat datorita naturii sale sufletiste, accesibilitatii de a fi dresat si inteligentei.
Pe cand lup-ul are calitatile mai diminuate laughing cu exceptia ca este mai fioros si are ham ham-ul mai expresiv!

12 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Barzoi.

| remus a răspuns:

Aceasta este cea mai buna alegere, vezi avatarul meu.

| Fantoma_1807 a răspuns:

Depinde de firea ta, de ce conditii ai, la spatiu ma refer, eu una as opta pentru lup sint foarte inteligenti, dar daca vrei un ciine mai docil si prietenos ia-ti labrador, ambii sint deosebiti, dar in acelasi timp depinde de tine ce preferi

| ombladon a răspuns:

Daca vrei sa il tii in casa, as zice Labrador

| cuore a răspuns:

Labrador

| ZEU93 a răspuns:

Eu mi-as lua un caine lup daca as fi in locul tau happy

| MarinaElena a răspuns:

Clar caine-lup:X.Este foarte frumos si foarte destept.Te sfatuiesc sa iti iei unul.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Cumpara-ti un caine lup ciobanesc german. Is mortali love struck

| anasiatat a răspuns:

Labradorlove struck

| Roosky a răspuns:

Caine lup clar! Sunt cei mai inteligenti caini.

| Claps44 a răspuns:

Mie imi place labradorul, dar e alegerea ta.