| anonim_4396 a întrebat:

Ceva usor de primavara-vara,prin aprilie-mai
gustari fara tehnologie(mixer,cuptor s. a. m. d.happy
sucuri,inghetata,ceva din mere
se poate si de pe site-uri, dar asa puteam cauta si eu
si poate ceva care sa nu ma faca sa racesc repede

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Salatele de fructe sunt cele mai tari! Incearca cu o salata de fructe sau o inghetata facuta de tine... Mai poti face si limonada, se face usor... Succes si soare puternic. Funda? happy

1 răspuns:
| ChioLino a răspuns:

Eu, cred ca ar trebuie sa-ti faci o salata de fructe (e gustoasa rau de tot).
Sau, ce faceam eu cand eram mic luam un pahar turnam in el suc, il puneam la congelator si peste 1 zi il scoteam inghetata rolling on the floor