| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o firma serioasa, ieftina si rapida pentru proiectare si executie coloana de gaz separata, pentru centrala de apartament?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi poate zice nimeni nimic de cei de la Emgaz? sad

5 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

de obicei cei care vand centrala iti recomanda si pe cei d e la gaze. Intreaba acolo :-)

| gixbanat a răspuns:

Deja ceri imposibilul crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vorba de Bucuresti. Centrala e deja montata, tevile in casa sunt trase. Ma intereseaza ca firma cu gazul sa se miste eficient, astfel incat, pana la Craciun, sa am gaz si sa pot da drumul la centrala. Acum am vorbit in prealabil cu cei de la Emgaz... ce stiti de ei?

| J7anine a răspuns:

in ce oras?

| J7anine a răspuns:

in ce oras?