| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce trebuie sa dau peste huma de pe pereti ca sa nu ma trezesc ca se face igrasie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apa de sticla.se gaseste greu, da se gaseste.

| emotions4th a răspuns:

De unde sa stiu eu? intreaba pe cineva mai desteptlaughingrolling on the floorglm HABARNAMstraight facestraight facestraight facefrustrated

| machupicchu a răspuns:

Pentru protectie si prevenirea aparitiei (i)egrasiei, trebuie izolat peretele inainte de efectuarea tencuielii(cu produse de la mag.materiale de constructii-sunt multe marci pentru acest produs), apoi se vor executa tencuieli si zugraveli.

| mona76 a răspuns:

Cel mai indicat este sa dai huma jos...

| clauradu a răspuns:

Daca ai deja igrasie exista o solutie lichida la magazinele care comercializeaza chimicale cu care se uda peretele, iar apoi lasi cat de mult geamurile si usile deschise in perioada sezoanelor calde