| EvaTramell a întrebat:

Cum dai raspunsuri sau pui intrebare pe anonim laughing ca nu stiu

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Daca ti-ai facut cont nu mai poti.Si eu am incercat si am vazut ca nu merge.Chiar daca nu intri in cont si pui o intrebare sau rasp. cand te loghezi o sa-ti apara la intrebari.sad

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Te deloghezi. Daca ai cont tie tot iti va aparea la intrebari dar pe site vor fi anonime. Cred laughing

| Vizitiul a răspuns:

Pur si simplu nu te mai loghezi inainte de a posta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai "Logout" si pui intrebarea ca anonim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asa cum este interesant si stabilit pe TPU, raspunsul timpit are fundita!
Voi ce intelegeti din asta?

| deel a răspuns:

Dai raspunsul fara sa te loghezi si te pune pe anonim dar nu poti primi funditatongue