| lilskies a întrebat:

Cum dezinfectez o saltea de pat, cu ce produse și cum o spăl?

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Exista spălătorii de saltele, poți căuta la tine in oraș sa vezi unde sunt (sunt unele spălătorii de covoare unde se pot duce și saltele/canapele etc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi pe cineva care curata saltele si tapiterii la client acasa
Au masini care injecteaza detergent si il trag cu murdarie cu tot

| KR0NSTADT a răspuns:

Cu un aparat de curățare cu aburi sub presiune. Temperatura mare a aburilor este suficientă pentru dezinfectare.
https://aparat-de-curatat-cu-aburi.compari.ro/......406564657/