| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la oricare market place. e un mic aparat care il gasesti la boardwalk langa cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da unde se baga test-mode 42 (pentru flow)... ps. dati add la Francine Eliza si Lily Frumy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google last cookie si vezi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...scrii la google last cookie codes si dai pe a 2a sau prima si acolo iti da si cele lunare si cele saptamanale si cele pentru facebook si app numele meu pe ow este AdorableAngel252

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa gasiti coduri intrati pe http://ourgemcodes.com. gasiti acolo coduri. le bagati unde scrie account upgrade dati la user setting si bagati codul si dati submit.va rog frumos trimiteti-mi cadouri va trimit si eu! am avut cateva cadouri dar cineva mi-a stiut parola si mi-a vandut tot ce aveam! add la friends ma numesc benescuiulia! ZBYE sh mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus tiu sa rspund l; a intrebare asta dar eu stiu ca pare un cod pe saptamana dar tot nu le gasesc numele meu este ediboss4o5 ::::::::::: si idul meu este edy_boss4o5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti descarci un toolbar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu asta ma intreb si eu

| thisissolawl a răspuns:

Cu ajutorul la last cookie sau cu toolbarul

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Daca vrei gems trebuie sa platesti ori prin card ori prin altele

| AlexAndrei99 a răspuns:

Trebuie sa intri aici iti da 200gems pe saptamana http://www.castiga.in/membrii.php?id=22100

| ZuZuDuDu a răspuns:

Irina17

| missmarvel a răspuns:

Pey le primesti cand joci alea

| LordDragon11 a răspuns (pentru missmarvel):

Nu-i nevoie sa iti spun pe idu tau, merge si aici. deci in ourworld vezi ca sus in coltu din dreapta sus scrie "for free" dai acolo si cauta "install the ourworld toolbar" jos. si vezi ca iti apare ceva sa instalezi. instaleaza asta si reseteaza mozilla sau internet explorer dupa aia iti apare sus toolbaru si dai clic pe bonus: 10 gems si primesti 10 gems si mai poti si in fiecare luna sa faci 400 cuvinte pentru 100 gems dar cuvinte in engleza! in spatiu ala mic cam atat |-------------| scrii cuvintele happy

| Irinaaaaaaa a răspuns:

Eu sunt Irinotza si intri in dreapta sus la user settings si acolo este un chenar cu got a cupon si scrii codul pentru 10 gems da vzi ca asta e doar de mai: C407-291C-27AC-3233 si dai de multe ori pe submit si apoi ok pana se reface ecranul si gata...cu placere!

| may a răspuns:

Pai daca vrei flow trebuie sa sc test-mode 42 apoi criptobiologist si iti da flow

| anka95 a răspuns:

Estila lista mea de prieteni ma numesc alexthebest nu am nici unul

| のAlEの a răspuns:

Ms ca ai pus intrebarea

| anna99 a răspuns:

Vreau si eu un cod de gem pentru luna iunie

| alexutzamamutika a răspuns:

Dai la for free si apesi pe tell. j apoi iti bagi gems tongue sau cu codul lunar de la toolbar adica codu 07E1-189A-8185-1146 am dat un exemplu :S id-ul meu este lombardoanastasia big grin conctateazama XP pa pa te pup kiss

| NicoNicolici a răspuns:

Va dau eu codul de flow.scrieti unde vorbiti cryptobiologist, si va creste flow-ul.

| drakutzu a răspuns:

Tolbarul ow are virusi serios acum iale pe astea de pe luna asta pe siteul asta http://ourgemcodes.com/gem-codes/

| medesanadi a răspuns:

Ba yasmina zid e foarte buna ca imi da un cont cu muuuuultio gems asa ca tineti gura

| oooandreyutzaooo a răspuns:

Bai fata termina cu smecheriile, esti o hoata pentru. ca si mie miai sters contul Darling x3 care era la lvl 62, asa ca nu mai minti ca nu stii cum sa faci gems pe ourworld si blablabla...ba da sti cum sai faci numai ca ii minti pe bietii oamenii sa te bage in lista si de acolo le ceri parola si id-ul de la ourworld si le stergi contul...nu mint ca asa mi-ai facut-o si mie X-(X-( hoato! o sa sun la politie!

| oooandreyutzaooo a răspuns:

Mai taci hoato pentru. ca u ai lvl 100 si sti cum se bag codurile de gems. u doar vrei sa te bage oamenii in lista ca dupa aia sa le ceri id-ul si parola de la ourworld si sa le stergi conturile ca asa mi-ai facut si mie cu contul Darling x3 de la lvl 62...

| oooandreyutzaooo a răspuns:

Scuza-ti ca am trimis acelasi mesaj de 3 ori dar nu prea m-am descurcat acum la inceput big grin

| nicoleta_4153 a răspuns:

Uite cum dar trebuie sa platesti bani adevarati dai clik pe el si iti apare daca vrei sa platesti bani adevarati

| Theduu a răspuns:

Ai mare dreptate yasminazid! mersi! numele meu de ourworld e : theduuu99

| MicutzaDevil a răspuns:

E simplu. Unii instaleaza toolbar-e si tot felul de chestii. Eu o fac intr-un mod mai simplu chiar langa spatiul acela unde trebuie sa bagi codul in stanga este iarasi un spatiu. Acolo iti scrii adresa ta de messenger si dai submit. In curand vei primi un email de la ei. Cand o sa il primesti o sa dai pe el si cand citesti articolul o sa dai de ceva scris cu albastru "Verify email adress" si dai clik acolo dupa aceea dai pe enter site (Ceva scris cu roz) si o sa primesti 10 gems. Dupa aceea cauti codul pe internet si il bagi acolo deci o sa ai (20 gems) in fiecare luna apare un cod nou.De acum va trebui doar sa il bagi. Daca nu il gasesti bagama in lista ta de prieteni la ourworld.Eu sunt micutzulingeras@yahoo.com. O sa til spun de cate ori ai nevoie. Sper sa te ajute sfatul meu. Pa big grin

| latoya a răspuns:

Trebuie sa ai coduri de gemsi...uite codul pentru saptamana asta este : 07E7-189A-8185-1146 uite si numele meu de ourworld Paris Katherine

| knz a răspuns:

Cum fac rost de gems la ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul alcaponetraficantul97 raman dator va dau cont de lv 15-20 ori ce-ar fiwinking