| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
| AndreeaMititica_1810 a răspuns:

Pai e foarte simplu cautati pe google si scrieti ourworld toolbar si dupa ceia cred ca stiti unde sa dati stiti sa cititi
si instalati ourworld toolbar
dati pe executare bine asa mia apare mie pentru ca al meu scrie doar in romaneste la tine poate ca scrie run dai pe run sau executare dupa ce ia astepti pana se incarca acolo tia arata ce va si dai Agree dupa ceia tiso instalat acolo iti arata un cod intri pe ourworld pe contul tau si dai sus acolo unde tiaii facut contul scrie user setingssdai acolo iti completezi datele si bagi codul de sus si primesti 10 get gems si 10 get gems in fiecare satamana

| OwEliteStar a răspuns:

Paii, simplu... poti descarca tolbarul OurWorld si sus scrie gems code.
apoi dai la cupon code si bagi codul de mai sus.
este foarte usor in fiecare saptamana primesti 10 gems.
si daca vrei si flow scrii o data pe zi :
test-mode 42 si iti da flow
sau daca esti resident castigi in fiecare zi gems si faci de 2x mai repede flow.

| xXxSeReNuTzAxXx a răspuns:

Joarte usor : dai pe add friends = gems selectezi un cadou alegi o adresa de mess de pe adresa faci cont si daca faci lvl 5 automat primesti 5 diamante la fiecare 5 nivele primesti 5 diamante. 5 nivele = 5 diamante! bafta! ow name : xxserenaxx427 lvl 20 bagama ca prieten

| catalin12 a răspuns:

Are cineva nevoie de un cont ourworld?