| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti construi foarte ieftin o casa de lemn?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

In primul rand sa ai 2 oameni (mana de lucru) cunoscuti, ca sa nu te "usuce" la bani... dar iti trebuie un "dealer" de lemne, acestea fiind materia prima... daca ai pe cineva pe la un gater, si mai bine.acolo poti cumpara mai ieftin...

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In regie proprie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut eu am tamplarie in lemn..daca te intereseaza o casa de lemn ieftina...intra pe www.tamplarieinlemn.ro sau sunama la 0747010391 Catalin...Ms

| conprocasa a răspuns:

KIT-uri de materiale CONSTRUIESTE SINGUR, de la 4000 euro! sau constructie casa la rosu 85=90 eur/mp, sau finisata 200 eur/mp http://www.conprocasa.ro

| mihaicodrin a răspuns:

Intra pe www.euroemconstruct.ro sau suna direct la 0740609878, Codrin. Preturi de la 300 E mp la cheie sau 150 E mp la rosu.