| anonim_4396 a întrebat:

Daca las geamurile de termopan deschise noaptea si se trantesc de la vant, e riscul sa se sparga?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, sa nu crezi ca sunt incasabile.

mlm
| mlm a răspuns:

Lasale cu deschiderea verticala, asa vei fi in siguranta.

| sese a răspuns:

Poti sa le lasi deschise pe verticala, nu se intampla nimic pentru ca sunt fixe in acest mod de deschidere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avand in vedere furtunile din ultima vreme nu prea e recomandabil, intr-adevar sunt mai rezistente decat celelalte dar cum a spus si Brigaela nu sunt incasabile. Dar daca esti acasa cred ca e ok, le inchizi la timp. happy

| latinu a răspuns:

Nu se sparg pentru ca au garnitura neagra destul de groasa ...si este din cauciuc