| maria4567 a întrebat:

Dati-mi niste exemple pentru impodobirea bradului

Răspuns Câştigător
| AliceAll a răspuns:

Depinde ce fel de exemple.
ca de ex: tu poti impodobi bradul in ce culori vrei
albastru cu argintiu, rosu cu auriu, albastru cu rosu, auriu cu argintiu ...depinde cum iti place tie mai mult. poti pune si anumite accesori daca vrei: bradulete, bomboane de ciocolata, ingerasi etc. sper ca te-am ajutat :*

| maria4567 explică (pentru AliceAll):

Mutltumesc mult de tot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potiimpodobi bradul cu globuri albe cu albastre, albastre cugalben depinde poti folosi ingerasi etc. Sper ca cuvinetele astea ale mele sati foloseasca macar la ceva.Cu placere! Pa!