| Cr7adi a întrebat:

De cate ori se spala un ciobanesc german de5 luni pe saptamana sau pe luna? stau la curte, cu pavaj

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Poti sa il speli o data pe luna si fiindca e mic nu trebuie spalat foarte des, pentru ca poate face tot felul de infectii la piele.Eu am un pechinez si cand era tot cam de 5 luni asa mi-a zis veterinarul ca nu trebuie sa il spal foarte des.Il speli cand se murdareste, cand miroase urat, dar nu foarte des.Bafta!

2 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

rolling on the floorMa terorizezi

| nico6 a răspuns:

O data in sap(ai grija sa nu ii intre apa in urechi)