| anonim_4396 a întrebat:

De ce baiatul pe care il iubesc nu mai vrea sa fie cu mine?laughing

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Poate nu esti o buna gospodina... De ce ai postat la "Casa si gradina?" Nu-i mai placi...simplu! Motive: vina ta..., ai fi gresit ceva. undeva..., sau pur si simplu nu te mai vrea!

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De ce razi? De gandesti ca suntem paranormali si vom afla (fara alte amanunte) ce este intre tine si prietenul tau? Probabil ca s-a terminat, probabil ca n-a fost sa fie, probabil ca l-ai sufocat cu gelozia ta, probabil ca este un afemeiat, probabil ca ti se pare si de fapt nimic nu s-a schimbat... Cine stie?

| elena a răspuns:

Lasa-l, draga mea...nu dispera...vei gasi altul, chiar daca sunt in tara noastra peste 11 milioane de femei, sigur vei gasi altul, mult mai bun...vei rade mai tarziu de situatia
asta...

assiris
| assiris a răspuns:

Motivele pot fi multiple, fie ca nu-i mai placi, si-a gasit alta care te concureaza, l-ai suparat cu ceva, a asteptat de la tine mai mult si nu i-ai oferit... Intrebarea este prea lacunara pentru a primi un raspuns cit de cit precis. Ia fa-ti un proces de constiinta si vezi cine si unde a gresit.

| LittleZyzy a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii, schimbatori ca vremea x(x( Nu-i arata ca iti pasa de el si ca il iubesti, fii indiferenta.Nu-i da satisfactiewinking ...by the way... dar de ce razi? thinking

| beba a răspuns:

Esti foarte dragutahappyam ras cand am citit intrebarea pentru ca am vazut emoticonul acela.cred ca de fapt ai vrut sa pui fata aceea tristahappynu mai vrea pentru ca nu stie sa te aprecieze la adevarata ta valoare, asa ca incearca sa nu te mai gandesti la el... e greu dar daca el nu te mai vrea, tu de ce l-ai mai vrea?