| aneta a întrebat:

Deci, am multe animalute de plus, si nu stiu unde sa le tin in camera.Nu as vrea sa-i pun intr-o cutie si sa-i duc in debara, as vrea sa imi ramana in camera, dar nu insiruiti pe mobila sau pat. Dati-mi ceva idei unde si cum i-as putea tinehappy

11 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cumpara o etajiera sau aplica o polita pe perete

| anad a răspuns:

Exista la marketuri cutii sau polite din panza ce se prind cu scai si pe care poti sa le pui oriunde, fie intr-un dulap, fie pe perete (intr-un colt, mai la vedere sau nu).

| Jadis a răspuns:

Lasa-le insirate

| Shuellen a răspuns:

Poy ia-le pe rand.Maimutoii care iti plac pastreaza vreo 10 e ok.restul, imi pare rau, in cutie si in debara sau ii poti da cuiva. Si pui unul in pat unul pe birou unul pe noptiera pe scaun. Eu am unul si in interiorul biroului sau in sifonier big grinbig grinbig grinbig grinbig grinpe vreun raft mai poti sa-i pui

| Hypathia a răspuns:

Agață-i de tavan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le-ai putea pune langa un perete.sau ceva d genu...eu le tzin langa pat:d

| Anapoda a răspuns:

Poti pune pe perete latisori in care sa bati cuie ci sa-i agati acolo, nu deranjeaza pe nimeni si nici nu te incurca... sper ca ti-am fost de folos

| sweetcupcake97 a răspuns:

Ai putea sa ii agati cu ata de candelabru sau garnisa de la perdea...si eu m-am gandit la pat tongue

| Andra974 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, depinde de marimea camerei, eu leas pastra deoarece mie imi plac, si as scapa de cele nefolositoare cutii etc, nu stiu parerea mea

| elviracostantea a răspuns:

Eu pe ai fiicei mele i-am pus sus pe dulapul din camera ei si arata ff bine, chia dragute!

| Sagetzik a răspuns:

Buna.Am vazut intr-un film:...pe tavan! Ideea mi-a parut super, mai ales ca poti admira pufosii chiar inainte de somnic.