| anonym_5376 a întrebat:

Din ce e facuta o fereastra dau funds repede

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Rama din lemn sau pvc, aluminu..., geamu poate fi din sticla sau termopan

funda

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefannn a răspuns:

Din geam si toc?

Stefan
| Stefan a răspuns:

De obicei se face din lemn de calitate, dar se poate face din materiale de ultima generatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din timp liber

| Valiku a răspuns:

Fereastra nu e atunci cand un geam este deschis? Asa imi amintesc din clasa a treiahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D3uTzA esti dusa ca si deea123 ( chiar daca si-a pus avatar in pielea goala, are si capul tot gol! ) ...sticla sau termopan? Ce este termopanul?
Incetati cu raspunsuri cretine daca nu stiti despre ce este vorba! ( adolf )

| BrD a răspuns:

Din geam si rama laughing
Geamul este facut din nisip topit (in mare parte) si alte cateva materiale (in mica parte tongue)