| Varga_Sandor_1965 a întrebat:

Drujba husqvarna 450 x-torq se încalzeste foarte tare si nu pot regla relantiul, care poate fi cauza?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Toate motorfiersatraiele se inching, asa ca nu mai cauta probleme acolo unde nu sunt.
Nu cauta tu sda reglezi, nimic, cauti vad sa ai probleme cu prin orice mijloc.
O scula mai bine reglata ca din fabrica nu o poate regla nimeni, deci acea scula mai bine decat functioneaza asa cum ai luat-o din fabrica, de la magazin, noua no sa mearga mai bine de atit.

Gindeste ca este un motor termic, acolo arde ceva, este normal sa se infierbinte.Cu relatiu ce ai? Tu cand tai oricum accelerezi, deci relentiu nu are nici o legatuira cu asazisa problema ce tu crezi ca ar aveao acea scula.

| gabicoo a răspuns:

Lasă copacii să trăiască și să producă oxigen. E răzbunarea lor că nu-ți merge drujba.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Ai vrea să tremure de frig?