| vlad555 a întrebat:

Eu vreau un bichon(un catel nic de rasa)si nu gasesc pe nimeni care il da sub
350ron. Daca stiti pe cineva sa ma anuntati (dar sa fie sub 250ron)

4 răspunsuri:
| ElySiKazy a răspuns:

Nu o sa gasesti niciodata asa de ieftin straight face
sunt de la 6 milioane in sus de obicei
ia-ti de alta rasa daca vrei atat de ieftin.

| Giovanna a răspuns:

350 ron sau euro? rolling on the floor) tu ai idee cat costa un maltese? minim 250 euro! Daca il gasesti mai ieftin, sigur nu e maltese ci vreo corcitura happy si se va face de vreo 7 kile, serios, tu ai habar cat am cautat eu? Sub 250 euro nu am gasit! Pana la urma tot prin ceva cunostinte am luat dar n-a fost ieftin deloc

| AnaGavrila a răspuns:

Eu il dau cu 300 ron. info la iepurashu92@yahoo.com