| anonim_4396 a întrebat:

Fiti atenti :
-Eu am de gand sa-mi modific mobila din camera ( adica sa o schimb ), am gasit deja un pat, dar as vrea sa gasesc o poza cu el stiti unde sa gasesc o poza cu patul :

http://www.youtube.com/watch?v=xueKqYhZ4-w&feature=fvw

Bine inteles ca dau si fundita! Va pup!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Vrei poza cu patul sau patul insusi? Daca vrei patul, si nu gasesti pe niciunde pe la noi, eu as fi dispus sa iti fac unul exact la fel ca acela care e in clipul video. Si te va costa cu siguranta ceva mai ieftin.

| LoveAngel223 a răspuns:

Cel mai bine poti sa iti faci la comanda si iti pot mai adauga tu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mersi vroiam poza cu patul

| Th3eo a răspuns:

Am eu poze cate vrei cu patul din videoclip. uite id meu: theo.theo4u