| AvonWbusiness a întrebat:

Folosesti produse AVON? Sti ca poti sa ti-le comanzi singura pe net? intra si intreaba avoncosmetics17

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Ok ok dar faza aiurea e ca trebuie sa platesti transportul etc mai bine dai comanda la unu reprezentat oricum e buna ideea pentru u7na ca me care e dependenta de produsele de la AVONlaughingam un geamantanhee hee

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, folosesc produse Avon si stiu ca pot sa comand si de pe internet, dar prefer sa apelez la un reprezentant atunci cand vreau sa dau comanda.

| AvonWbusiness explică:

Referitor la transport tu la fiecare comanda de peste 110 ron ai 15% deci platesti mai putin daca ai peste 200 ron ai 25% asa ca ai de castigat iar daca faci in zilele de comanda normala platesti 0 transportul.
Agenda o poti comanda de la un reprezentant sau poti sa intri in comunitatea avon si ti-o comanzi singura din pagina ta unde ai multe beneficii happy si cadouri, eu una sincer sunt multumita.

| RoxanelBombonel a răspuns:

Folosesc o gramada, dar fratele meu e reprezentant asa ca.happy

| Pitica21 a răspuns:

Da folosesc si stiu ca se poate comanda si pe net dar daca am cunostinta reprezentant avon nu mai trebuie sa caut pe net dar am o intrebare big grin cum pot lua agenda aia la 5 lei big grin::*