| Parnic_Denisa_1995 a întrebat:

Hei.AM o intrebare si va rog sa imi raspundeti.
Unde pot gasi praf de chips sau daca nu, daca nu gasesc cu ce il pot inlocui? happy
Dau funda tuturorr raspunsurilor, doar sa imi raspundeti va rog.
Repede.

3 răspunsuri:
| davidrcv a răspuns:

Si eu vreau sa stiu.

| Mihaela1964 a răspuns:

Gipsul de care spui e acelasi lucru cu ipsos-ul pe care-l gasesti si-n saculeti de 5 kilograme in Bricostore, Dedeman, Practiker, Baumax, etc.

| tr3ig a răspuns:

In primul rand nu se zice chips si se zice ghips tongue, in al dilea rand asa cum a zis si Mihaela1964 la orice magazin cu profil de constructii, si in al treilea rand depinde pentru ce iti trebuie, pentru ca poate fi inlocuit cu multe alte materiale, acum depuinde la ce iti trebuie tie!