| angelutza3 a întrebat:

Hei buna `TPU ` daca aveti o reteta de facut lipici de lipit dar sa fie bun sa lipeasca dati-mi si mie reteta pls ofer >>>>>>>~fundita~~~~~!

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Cand eram mica faceam apa ca faina. parintii mei asa faceau pe vremuri. prima oara faina si incet treptat apa calda. sa fie pasta. e valabil doar pentru hartie

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Lipici de lipit... Destul de vag spus. Spune intii ce ai de lipit - hirtie, lemn, plastic, metal, piatra sau altceva? Un lipici bun intotdeauna va tine cont de ce ai de lipit. Asta daca vrei sa fie bun pentru ce ai de lipit. Deci fi mai explicit, si spune ce ai de lipit - raspunsul e in functie de ce ai de zis.

| Deddu a răspuns:

Reteta de lipicilaughing foloseste aracetwinkingsau lipici lichidwinking

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Păi ia clei dintr-un copac bagă puțină apă caldă, sare, făina dar mai puțină și putin aracet+lipici lichid.
Am făcut și eu o dată când eram mai mică și a mers!

| Keshaaa a răspuns:

Faina cu apa =coca=lipicibig grin