| ramo8424 a întrebat:

Hei stie cineva vreo lucrare in constructii? poate vreo casa sau complex prin zona Bucuresti, Ilfov? dau Funda celui ce ma ajuta, mentionez ca detin-em firma in constructii.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai sa iti spun un secret, de-al nostru, de-al constructorilor. Cred ca il stii si tu bine, nu ar trebui sa ti-l zic eu. Prinde o lucrare. Fa-o bine, ca la carte. In asa fel incit clientul sa poata fi la sfirsit pe deplin multumit. Mai apoi, daca lucrezi si repede, vei vedea un lucru, dupa una, doua, trei asemenea lucrari: nu trebuie sa iti faci publicitate pe vreun site. Lucrarea (lucrarile) ta e o recomandare. Cine merge la cel pentru care ai lucrat tu, daca vrea sa isi faca si el, te va contacta prin persoana la cre i-ai facut pe tine. Si asa poti avea de lucru chiar in avans. In Timisoara am prieteni care au de lucru cu 6 luni in avans, datorita recomandarilor, sunt asteptati, se sta la rand, cum se zice, pentru ei. Deci, lucreaza bine, cu responsabilitate pentru lucrare, si cu respect pentru client, si lucrarile nu vor intirzia sa apara.

| ramo8424 explică:

Cum fac site? imi poti spune?
merci

| ramo8424 explică:

Ala este siteul tau? ai lucrari? vrei sa colaboram?