| Abbiy a întrebat:

Heii buna TPU!:*
Deci-vreau sa-mi fac o casuta din lemn cu prietenii(ca acelea din copac), dar nu am idee cum as putea face:
-Puteti sa-mi spuneti ce materiale ar trebui folosite?
-Cateva modele cu casute de acest gen stiti?
-Daca aveti orice detalui spuneti-mi-l va rog.
Cei care vor sa isi bata joc, sa se abtina.Eu va multumesc si dau fundita!:*App scuzati categoria.happy

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Hehe si eu cand eram mai mic aveam o casuta in copac cu niste prieteni am facut-o.
Ai nevoie in primul rand de:
Scanduri de lemn(Nu putrezite)
Cuie sau suruburi(doar daca ai o bormasina)
1 Ciocan
Cam atata dar fi foarte atenta in ce copac o faci pentru ca este foarte important ca virula copacul sa nu fie foarte batran si fa-o pe niste crengi groase de vreo 10 cm in diametru minim
Uite cateva modele:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

https://www.google.ro/......ps?/search

Nu vei reusi sa construiesti asa casute ca in modelele care ti le-am dat pentru ca au fost facute de adulti experti in domeniul construiri Ti le-am dat doar ca sa te inspiri
Bft!

| Abbiy explică (pentru ZyReXe):

Mersi mult pentru. raspuns:*

1 răspuns: