| zoomumba a întrebat:

Helo TPU. vreau sa va intreb ceva:am facut aseara bradul de CRACIUN si e plin de globuri, beteala luminite si l-am pus pe biroul meu si arata foarte bine sus iar la acel suport care sustine bradul, l-am astupat fara sa vrem cu beteala de culoarea bradului cu vrarfuri albe (asta e beteala de jos)si peste ea am bus un fel de beteala din margele rosii si arata foarte bine (jos)dar pare inca destul de golut destul decum sa va spun paraca e incalcit ca nu prea se intelege nimiic poate fii prea plin sau prea gol si daca e gol ce as putea sa-i mai pun? dau funda.

Răspuns Câştigător
| misa0missa a răspuns:

Fa niste fundite din panglica rosie si leaga-le la intamplare prin bradwinking
va arata foarte bine, crede-ma ca asa am facut si eu anul asa
sper ca te-am ajutat
funda? kiss

5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Pune-i o stea in varf, agata bomboane de craciun de el :D, instalatii, globulete, poti sa pui niste vata pe el ca sa para "nins", uite mai inspira-te din poza asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=63&ty=87
Sarbatori fericite!

| Asdfasdefta a răspuns:

Ai auzit de semne de punctuatie?
Ce sa mai pui bradului, saru'? E sorcova? Mai bine, daca e rar, pune-i numai globulete si o singura betea.Nu il face sorcova, nu da bine ochiului.
Daca e des, pune globulete la varfurile crengilor, si la "radacina lor, iar 3 betele le pui vertical, cele care sunt mai stufoase.Betelele care sunt subtiri punele "inauntrul" bradului.

| SelenaGomezPup a răspuns:

Mai pune sus si pe mijloc beteala si beculete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune niste bomboane

| HyuLa a răspuns:

Globuri.