| PinkiedotZz a întrebat:

Hey! Daca as vrea sa imi decorez camera (sunt fatahee heecum as putea sa o decorez ce as putea sa cumpar P.S.nu-i mare happyMs... Funditatongue

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Hi! Poti sa atarnii funde colorate ( din ata ) de manere. Sa agatii postere. Sa desenezii peretii cu mana ta. Si multe altele...

| Georgiana98 a răspuns:

Eu am lipit postere, am luat sabloane cu flori si le-am pictat poti sa iti pictezi pereti cu vopsele cu sclipici sau pur si simplu daca esti mai nebuna sa umpli cateva pungi sin plastic (subtiri) cu vopsea si sa le arunci pe perete da super cool dar sunt si autocolante www.atria.ro/rezultateleCautarii.aspx?n=autocolante

| InspiratieDIY a răspuns:

Poti folosi autocolante taiate in ce forma vrei tu. Vezi la noi cateva modele... www.wallfun.ro
Modele noi aducem des. Ne poti urmari si pe Facebook:
http://www.facebook.com/pages/WallFun/176461762395474

| abcdef_5600 a răspuns:

Poate gasesti aici ceva pe gustul tau, au multe lucruri dragute, sper sa te ajute http://www.cadoudeco.ro