| frafafafaf a întrebat:

Hey TPU! Îmi construiesc in iaz in curte și am nevoie de un adeziv care sa bag între spatiile dintre pietrele care alcătuiesc pereții, pietrele in punctele in care se unesc le am lipit cu silucon, dar vreau un adeziv bun care sa prindă și să nu roadă folia de iaz și sa nu fie dăunător pentru pești și alte viețuitoare

1 răspuns:
| IonutCiobanescu a răspuns:

Pai cred că ai putea incerca cu beton, nu cred că este dăunător pentru pești, și nu știu ce este acea folie pentru iaz, dar mă gândesc că nu o roade.