| tixytix a întrebat:

Hey TPU!
maine am banchet...si nu stiu cum sa-mi fac unghiile...rochia mea e gri cu paiete negre.sandalele sunt negre cu paiete grii geanta e neagra simpla
ce culoare sa-mi fac unghiile
daca se poate cu poze.
merci

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pai ai putea sa optezi pentru lacul de unghii negru, sau o manichiura french. Fundita? :X

| yumeee a răspuns:

O culoare aprinsă, deoarece ai prea multe nuanţe neutre în outfit, pentru un copil de clasa a 8a.
Măcar papucii ar fi trebuit să fie coloraţi.

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Albe happy, se potrivesc foarte bine

| noyana a răspuns:

Ţi-aş recomanda să le faci albe, fara model deoarece se asorteaza foarte bine. Am încercat şi eu.

| RyuzakiKun a răspuns:

Alb big grin

| larisa_6072 a răspuns:

Ar trebui sa le faci negre