| anauta a întrebat:

Hey, va rog daca puteti ma puteti ajuta cu sfaturi despre cum as putea sa decorez in casa pentru sarbatorile de iarna? gen... origami sau chestii din astea merci

Răspuns Câştigător
| rebecutzaa a răspuns:

Pai decoreaza cu cate va lucruri care simbolizeaza craciunul! poti sa faci fulgi sa ii pui pe geam sau sa cumperi sprei care seamana cuzapada si sa desenezi pe geamuri etc.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cit mai mult spatiu.Nu-ti inlocui sentimentele cu lucruri inutile.Cit mai putine lucruri inseamna automat mai multa curatenie care pot fi sigur ca aceasta curatenie sa guverneze si fiinta ta.

| anauta explică:

Aveti cumva idee cum se confectioneaza fulgii din hartie?

| manu21 a răspuns:

O idee inedita ar fi cu lampi de hartie colorata, in care sa introduci lumanari pastile. Ar crea un efect de culori mai ales pe intuneric. In rest, sunt de acord cu Harciog: cat mai mult spatiu, cat mai putine lucruri inutile. Legat de fulgii de zapada din hartie, in mare stiu cum se fac, dar nu pot explica. Sunt sigur ca daca vei cauta pe Google, vei gasi explicat pas cu pas, cu scheme. Succes!

| anauta explică:

Merci mult

| anauta explică:

Copia n-are valoare, TmsMln!

| RainboyDash a răspuns:

Beteala, luminitele specifice pentru craciun si in interiorul si in afara casei, oameni de zabapa si cuburi de zapada afara, si evident bradul de craciun