| redsummer a întrebat:

Hey! voi tinti la traditia de creciun? cum impodbiti bradul anul acesta? faceti bread natural sua artificial? sarbatori fericite...

7 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Brad cu fibre optice.
Este mult mai eficient pentru ca il poti folosi in fiecare an, pana cand se strica. Gandeste-te putin daca fiecare familie ar folosi an de an cate un brad natural, am ramane fara paduri de brazi.
Sarbatori fericite iti doresc!

| Minks a răspuns:

Nu mai fac nici-un brad. Si-asa nu am loc, mai umplu' camera si cu balarii.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei brad natural...si cu globulete rosii si aurii.eu sunt cu impodobirea bradului. adica cu designul

| deadea23 a răspuns:

Hei si ţie. Da, eu ţin la tradiţia de Crăciun, îmi fac bradul în fiecare an, anul acesta l-am împodobit in argintiu pentru că mi se pare o culoare frumoasă pentru brad. Beculeţe roşii pe el si betea tot argintie. Nu este prea monoton doar argintiu, dar prefer două culori. (am artificial de vreo 5 ani, mi se pare mai practic). Fac prăjituri, îmi desenez geamurile cu spray de zăpadă si pun să miroasa a brad!
Chiar dacă nu miroase chiar a brad natural, măcar ştiu că am salvat unul.
Sărbători Fericite alături de cei dragi şi numai bucurii!

| oany a răspuns:

Ce e mai frumos, mai linistitor si placut decat sarbatorile de iarna? Desi e o crima sa aducem din mediul lor, sa"omoram" barzi, fara ei, fara mirosul lor, nu ne-am mai da seama ca e sarbatoare.Eu am luat globulete rosii si aurii.Asa vreau sa impodobesc bradul anul acesta.Sarbatori fericite!

| alina_3921 a răspuns:

Sigur ca voi avea si un bradut! practik el reda spiritul craciunului. uite anul acesta imi voi achizitiona un bradut natural si il voi impodobii cu multe accesorii care vor badea pe auriu si roshu(ca se poarta). eu iti urez multa bafta si tie si sper ca si u iti vei face unul! pupiki

| denisa_5043 a răspuns:

Da in fiecare an,, brad natural