| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Hey. Vreau sa va intreb care este cea mai rezistenta floare in ghiveci? Pt ca e ziua mamei si nu stiu ce floare sa ii iau. Dau funda. Mersi!

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Daca vrei ceva special intr-adevar pentru mama ta iai orhidee in ghiveci va fi surprinsa.Sau poti sa ii iei trandafir copacel in ghiveci.Stii daca ii vei lua ceva special asa o sa se simta si ea speciala.

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Dracena, diphenbachia sunt plante carora le place caldura si iarna ele nu au nevoie de angrijiri ca orhideea si trandafirul de ghiveci pitic
in schimb au nevoie de lumina iarna vara dar sa nu bata soarele direct pe ele
apa - odata la saptamana

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Yuca sau cactus

| princess a răspuns:

Eu nu stiu multe despre flori dar cel mai des vad muscate in ghiveci laughingsi parca e verde tot anul sau ma insel nu stiu big grinbig grinbig grinbig grin

| liviubat a răspuns:

Cactus, feriga, aloe (e si folositoare)