| Ceasuridebirou a întrebat:

Https://photos.google.com/......mdiPLTu8Y2 : Cum se numeste acest ceas? Am fost la cineva acasa la ora 15:30 sa-i vad ceasul, dar nu era numit. Cum se numeste acest ceas cu 7 leduri si alarma + termometru + ora + data.

5 răspunsuri:
| Ceasuridebirou explică:

Copiati linkul

| Ceasuridebirou explică:

Https://photos.google.com/b/107543917616731169991/share/ AF1QipORZBX2qG63z97VwD6O5zkc-h6EwaYYYtJdgRn-XxsdVAsQS2yy dtjE75w1PlvHwA/photo/AF1QipOu6P5bvEvb1NYnRtELLm6PQn7i_nm diPLTu8Y2? key=VFc2N2NKeHZVOVB3V3NUbGFtSVptSVpycWVCSnJR

| caramela a răspuns (pentru Ceasuridebirou):

Nu este bun link-ul!
O seara b una happy

| Ceasuridebirou explică (pentru caramela):

Incearca link-ul asta: http://www.imgx.ro/view.php?id=226323, cum se numeste ceasul

| caramela a răspuns (pentru Ceasuridebirou):

Ma duce cu gandul la ceas stampila/pion/personalizat...
Nu cred ca are o denumire anume...
O zi buna happy