| anonim_4396 a întrebat:

Idei de decoratiuni pentru birou, mai de toamna asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ca tot vine Halloween ul poti desena niste lilieci si sa ii decupezi, sa ii lipesti pe perete sau o sfoara. Poti incerca sa printezi tot lilieci sau frunze pe care le pozi pur si simplu lasa pe birou(poate chiar aduse de afara cine stie happy ) sausa pictezi cateva din lucruri cu culori tomnatice: visiniu, oranj, galben. La fel poti gasi luminite de craciun dar doar albe sau oranj, (galben) si sa pui in jurul patului, pe birou etc. La fel poti gasi la NKD diferite decoratiuni. Poti picta borcanase cu oranj sau sa pui sclipici oranj si sur sau ceva de genul. Improvizeaza din ce ai. Poti cauta eventual pe youtube: DIY decorations fall. Sau in romana: decoratii pentru toamna. Succes sper ca te-am ajutat si o toamna frumoasa!winking

1 răspuns:
| o1cristina a răspuns:

Pe mine http://www.vivre.ro/user/invite/id/96708 m-a inspirat de fiecare data. Eu zic sa incerci.