Întrebare recomandată | marianvranceanul1 a întrebat:

Imi puteti da un site unde sa gasesc schite pentru case pe structura de lemn si pe structura de BCA?

2 răspunsuri:
| Oviiyy a răspuns:

Nu conteaza din ce este facuta casa, tu vrei proiecte sa inteleg. daca vrei proiecte intra pe www.icase.ro eu de acolo mi-am luat un model fara etaj si toata lumea m-a felicitat. ca sfat fa-o din bca ca este mult mai ieftin si mai durabila decat din lemn, pentru calcule iti stau la dispozitie sunt inginer de meserie. 0766720509