| ClickSiCastigi a întrebat:

In ce oras al Europei ai vrea sa stai? De ce?

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

T-I-M-I-S-O-A-R-A. Chiar daca este in plina Romanie.
E orasul in care m-am nascut si am petrecut 37 de ani din viata. E orasul cu cei mai "frumosi" dintre romani. E orasul care a incercat sa faca ceva in1989, si partial a reusit. E orasul unde ai atitea de vizitat si de vazut. E orasul admirat de mai toti cei ce il viziteaza. E orasul care face sa imi vibreze inima (mai ales de cind sunt plecat) chiar si la simpla auzire a numelui sauhappy.
Alternative: Sibiu. Brasov. Orase la fel de frumoase si civilizate ca si Timisoara.

| cristi202 a răspuns:

Am uitat sa precizez un lucru: nu as alege un oras dintr-o tara straina. Ca acasa nu e niciunde. Chiar daca locuiesti intr-o coliba. Altfel, eram de mult prin Germania, pe unde sunt toate rudele mele, care au plecat acolo in 1990.

| marrr a răspuns:

In Atena pentru ca acolo e un bun prieten, plus ca as fi aproape de marelaughing.

| Psihiatra a răspuns:

Napolly(pizza, spagetti, macaroane cu branza, shopping, italieni draguti... ce-ti trebuie mai multtongue )pe langa asta mi-ar placea si mie in Atena(ador istoria greciei)

| mihaibrasov a răspuns:

Momentan stau in Brasov si inca nu m-am saturat de el. Imi place si Sibiul foarte mult. De prin vest... foarte probabil Parisul... lesne de inteles de ce.

| Aicilef a răspuns:

In atena:X:X:X.cred ca e fain acolobig grinbig grin

| Floreenofficial a răspuns:

In orice oras din Spania de preferat Barcelona sau Madrid.Sau in Stockholm. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in tara deoarece nu mai bine nicaieri decit la mine acasa

| lovenotsex a răspuns:

San Marino, capitala evident al San Marino, consider cel mai simplu, dar in acelasi timp extravagant orash.Merita vizitat.(parerea mea, pentru unii poate fi cel mai urat loc)
San Marino Photos From TrekEarth

| Reinkaos a răspuns:

Oslo, este cel mai frumos oras din europa si cea mai frumoasa tara Norvegia!

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Florenta deoarece este un oras foarte interesant din punct de vedere istoric.

| geoolina1 a răspuns:

In paris ca sa vad toate obiectele turistice din paris si pentru ca imi place foarte mult franceza

| denis_2129 a răspuns:

In spania asturias-oviedo.perntu ca este suuuuuuupeeeeeeeeeeeerrrrr fain

| vassi523 a răspuns:

Londra sau Barcelona