| lerlamekko a întrebat:

In legatura cu jocul barn buddy de ce nu pot adauga vecini? este vreun link? si unde trebuie pus trebuie trimis prin mesaj?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge ma linkul

| Pinkutza a răspuns:

Acolo unde ai jos lista pentru vecini dai add more neighbors sau ceva de genu, daca nu iti trimite invitatzia sau si daca tzio trimite apare acolo un linq care il poti da uh oricui iti este prieten pe hi5 ca sa iti fie vecin
fundita? kiss happywinking

| Florin_4622 a răspuns:

Il aveam

| anamaria_4313 a răspuns:

Trebuie sa ai prieteni pe hi5 si apoi intri pe barn budy si sus scrie invita un prieten si adaugi de acolo si trimiti invitatii.