| Kato_Luciana_1967 a întrebat:

Intr-o camera mai intunecoasa ce culoare pot sa-i dau lavabilului pentru a cistiga mai multa lumina? Multumesc.

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Alb si la becuri incearca o combinatie de lumina calda si recewinking

| adishorMS a răspuns:

Culori calde, deschise

| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Culori deschise, evident.
cele mai ok ar fi alb, galben deschis, albastru deschis sau roz

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Buna! Pentru o camera intunecoasa ai pute folosii urmatoarele culori: Alb, calben Verde, Roz, Albastru deschis ( Verdele tot deschis, evident) un portocaliu si cam atat. Sper ca te-am ajutat

| MeraO a răspuns:

O culoare deschisa normal, eu as merge chiar pe alb. Mi-am dat peretii cu Aeria Gold all-inclusive, au iesit un alb foarte frumos, cu aspect matasos. Daca vrei totusi culoare foloseste ceva pal, desi raman la parerea mea ca albul e cel mai bun