| anonim_4396 a întrebat:

La floarea asta ii trebuie radacini ca sa o bag in pamant sau o pot pune asa? http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Floare are radacina se pune cu radacina in pamant am si eu floarea aceasta.

| Mangustă a răspuns:

O bagi asa in pamant nisipos si astepti pana face radacini pentru a o muta in ghiveci. O uzi numai cand pamantul e uscat, apa in abundenta poate dauna. (am mai raspuns la o intrebare despre aloe...=.= posibil ca tot tie)